AJ – konverzační soutěž

Dne 22. ledna 2021 opět proběhlo na naší škole školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Žáci 2. stupně byli rozděleni do dvou kategorií, kdy v 1. kategorii spolu měřili síly vybraní žáci 6. a 7. tříd, a ve 2. kategorii pak žáci 8. a 9. tříd. Nominováni byli dva žáci ze třídy. Vzhledem k situaci COVID-19 letos proběhla pouze konverzační část, v níž se jednotliví žáci nejprve představili porotě, pak hovořili na různá témata a nakonec ještě popisovali obrázek. Někteří žáci byli nervózní více, někteří zkušenější, kteří se soutěže účastnili již po několikáté, pak méně, ale všichni se moc snažili ukázat, co dovedou. Vítězové obou kategorií se v polovině února zúčastní okresního kola této soutěže, jež letos proběhne online. Vítězem 1. kategorie se stal David Kozák (7.D) a vítězem 2. kategorie se stala Tereza Stonawská (8.C).
Vítězům srdečně gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v okresním kole. Všechny žáky, kteří se konverzační soutěže v anglickém jazyce zúčastnili, moc chválíme a těšíme se zase za rok. 


Ing. Martina Sutor, Mgr. Beata Aviles Andrade, Mgr. Renata Krosová

© ZŠ a MŠ Bystřice 2017