Březen – měsíc knihy 1

Březen – měsíc knihy

Je březen. Naši žáci i učitelé pracují stále v rámci distanční výuky. Nikdo z toho asi není úplně nadšený. Nicméně každý se snaží pracovat ze všech sil a vydat ze sebe to nejlepší. 

Je březen. Měsíc knihy. Ani v těchto podmínkách bychom na to neměli zapomínat. Kniha se nám totiž právě v těchto chvílích může stát velmi dobrým přítelem. Abychom si trošku ozvláštnili on-line výuku, rozhodli jsme se v rámci hodin českého jazyka vymyslet dvě aktivity, které s knihou souvisí. 

Jako první jsme našim žákům zadali vytvořit fotografii s knihou, kterou právě čtou nebo která je oslovila svým titulem, a vytvořili k ní odpovídající zátiší. Na nejlepší práce z mojí třídy se můžete podívat ve fotogalerii. A aby byla legrace, rozhodly jsme se vytvořit řetězovou výzvu, takže jako první k této aktivitě s žáky nominuji mou kolegyni Mgr. Kateřina Brozdová.

Mgr. Martina Vondráčková


Trackback z vaší stránky.

© ZŠ a MŠ Bystřice 2017