Další házenkářský triumf

Velmi cenného úspěchu dosáhlo družstvo dívek, které navázalo na vítězství chlapců v turnaji v házené. Do turnaje se přihlásilo osm družstev z Třince a jeho okolí, každá škola odehrála sedm zápasů. Našim děvčatům se podařily první čtyři zápasy celkem přesvědčivě vyhrát (11:1, 12:2, 11:5, 11:2), v pátém utkání však přišla první prohra o jednu branku (4:5). Poslední dvě utkání dívky znovu vyhrály, staly se tak vítězkami turnaje a na rok majitelkami putovního poháru. Děkujeme za reprezentaci Darje Sobolové, Elišce Kocyanové a Nele Spratkové z 5. B, Lindě Urbanové a Elen Czepcové z 5. A, Agátě Čmielové z 5. C, Katce Lacki z 3. A, Sáře Skulinové z 3. C. Navíc gratulujeme Nele Spratkové, která byla vyhlášena nejlepší brankářkou celého turnaje. Za týden odehrají turnaj chlapci 4. – 5. tříd. Podaří se také jim navázat na úspěch mladších házenkářů a házenkářek? M. Svidrová

© ZŠ a MŠ Bystřice 2017