Důležité informace pro rodiče

Vážení rodiče, žádám Vás o spolupráci ve věci provozu mateřské školy v době podzimních prázdnin, tj. v týdnu od pondělí 26. 10 – 30. 10 2020 (vyjma středy 28. října, kdy je státní svátek).

Jste-li schopni zajistit své děti doma, nezapisujte je prosím do mateřské školy na tyto dny. Jsme v současné době kapacitně plně vytíženi a řešíme v souvislosti s nastalou nepříznivou epidemiologickou situací personální problémy. Provoz zajistíme prioritně pro rodiče, kteří pracují ve zdravotnictví a záchranných složkách (policie, hasiči, armáda). Pokud přesto budete potřebovat zapsat dítě do MŠ, zohledníme pouze děti zapsané do čtvrtka 22.10.2020 do 9 hodin. Podmínkou rovněž je, že děti budou zdravé.

Provoz mateřské školy bude probíhat na druhé třídě “ VRABČÁCI“, (pravé křídlo žluté budovy MŠ č. 106).

Děkujeme za pochopení

© ZŠ a MŠ Bystřice 2017