Florbal – okrskové kolo

Magické datum 20. 2. 2020 jsme si zvolili pro pořádání okrskového kola ve florbalu s nadějí, že nám přinese štěstí a po roce k nám znovu doputuje zasloužený pohár. Konkurence byla opravdu silná. Přijely školy z Jablunkova, Návsí, z Mostů u Jablunkova a z Nýdku.

Naši chlapci bojovali ze všech sil, ale na vítězné družstvo z Návsí jim síly nestačily. Druhé místo obsadili florbalisté z Mostů u Jablunkova a třetí byli borci z Nýdku. I když bystřičtí žáci skončili až za čtvrtým Jablunkovem, do příštího roku mají opravdu velkou motivaci a tuto prohru si jistě nahradí úspěchy v jiných soutěžích. Poděkování patří Maxmiliánu Miechovi, Adamu Cieslarovi a Ondřeji Czepiecovi ze 4. A, Vojtěchu Sikorovi a Filipu Slaninákovi ze 4. B, Davidu Konderlovi z 5. A a Davidu Kupiecovi, Marku Kobieluszovi a Janu Husníkovi z 5. C.

Mgr. Radana Wapieniková

© ZŠ a MŠ Bystřice 2017