Geologická olympiáda 2020

Na začátku nového kalendářního roku se vybraní žáci 9. tříd zúčastnili školního kola geologické olympiády, kterou organizuje Masarykova univerzita v Brně. Žáci odpovídali elektronickou formou v hodinách informatiky na otázky z testu, který vyplňovali v určeném časovém limitu přes internet.

Úspěšní řešitelé pak stejným způsobem postupovali při plnění testu okresního kola. I přes obtížnost otázek se podařilo čtyřem žákům postoupit do krajského kola, které se uskuteční 30. března ve Slezském zemském muzeu v Opavě. 1. místo získala Nikola Gajdaczová z 9.B, 2. místo Tereza Szkanderová z 9.C, 3. místo Denis Macura z 9.B a účast si zajistila také Adéla Heczková z 9.C. Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci a postupujícím přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

Mgr. Š. Skupieńová a Mgr. M. Vítková

IMG 3862

© ZŠ a MŠ Bystřice 2017