Prázdninový provoz pro přihlášené děti bude probíhat na třídách:

-děti z 1., 3., 5. (logopedické) a 7. třídy budou docházet do 3. třídy MŠ,

-děti ze 2., 4., a 6. třídy budou docházet do 1. třídy MŠ.

Provozní doba MŠ zůstává beze změn.

Od září 2017 dochází ke zvýšení stravného o 2,- Kč na den.

Celodenní strava:

-děti od 3-6 let …….31,- Kč

-děti 7 a více let ….33,- Kč

Polodenní strava:

-děti od 3-6 let …….25,- Kč

-děti 7 a více let ….27,- Kč

Tímto se automaticky zvyšuje doplatek za nedotovanou stravu.

Doplatek u celodenní stravy 34,- Kč, doplatek u polodenní stravy 32,- Kč .

Prosím rodiče, aby nezapomínali odhlašovat své děti v době jejich nepřítomnosti v MŠ na tel. čísle 558 558 234, nebo na webových stránkách http://www.estrava.cz

Kaletová Dagmar, vedoucí jídelny

Rodičům budoucích školáků!

Schůzka rodičů s učitelkami, které budou učit jejich děti ve školním roce 2017/2018 se bude konat v pondělí 26.6.2017 v 15 hodin v jídelně základní školy.

V. Navrátíková

Představte si pohádkový svět, ve kterém žije Červená Karkulka, Budulínek, spousta lesních zvířátek od žabky až po vlka a kde vždy vítězí dobro nad zlem.

Přesně do takového prostředí nás zavedl ilustrátor dětských knížek pan Dudek, který navštivil děti naší MŠ v pondělí 19.6.2017.

Díky jeho úžasnému představení jsme si mohli vyzkoušet, jaké je být na chvíli pohádkovou postavou. Děti se tak proměnily např. v Červenou Karkulku, Budulínka, lišku, myšku nebo dokonce vlka!

Tato říše se nám všem moc líbila a z vystoupení jsme odcházeli s pohádkovým úsměvem na tvářích.

Další fotky naleznete ve fotogalerii.

Červenec

Prázdninový provoz