Bezvadné! Skvělé! To byla sranda! To nééé, UTOPENCI. S těmito slovy docházeli tatínci ze stezky, která vedla areálem školy. A co jsme slavili, přece Den Otců. Na startu netrpělivě čekalo 63 tatínků se svými ratolestmi. Na trase čekaly obětavé maminky s úkoly. Úkoly byly zaměřené na spolupráci, jako např. společnou rukou trefit klauna, postavit věž z dřívek, zatlouct hřebík, společný slalom nebo napsat jména všech p. vychovatelek. Úkoly byly i vtipné, poznat v ústech citrón nebo pantomimou předvést zvířata. Nejzáludnější úkol byl ovšem ten poslední - hádanka. V cíli čekal na tatínky opravdu originální dáreček a to „utopenci”. Dáreček děti připravovaly celý týden v družině. Nechyběla závěrečná fotka a mohlo se jít k ohništi. Opravdu príma odpoledne :)

 

Foto ve fotogalerii.....

Dětem bude vráceno 20Kč, dáreček vyšel na 30Kč.

Recept na utopence od pana školníka: 1,5 kg špekáčků, 1/2 kg cibule, 1l vody, 6dcl octu, 1 lžička soli, 1 lžička cukru, 10 kuliček pepře, 4 kuličky nového koření, 5 bobkových listů, 4 kuličky jalovce – celý nálev svařit cca 5min., 10 dnů uležet.

Fotky ke stažení: https://ulozto.cz/!NZi5WVDfq8Kf/101d3200-zip

p. vychovatelka Miška KrutilováDnes 6.6. jsme zahájili provoz na školním hřišti. Dochází ke změně, za pěkného počasí budeme od 15 hod. na školním hřišti. Děti budou mít sebou všechny věci. Prosíme rodiče, aby děti měly pokrývku hlavy a vhodnou obuv.

V pátek 19.5.2017

FOTO ve fotogalerii

Vystoupení roztleskávaček

https://ulozto.cz/!psXUa0IH8diZ/roztleskavacky-avi

PRÁZDNINY :)

Zápis do ŠD v pondělí 4. září 2017

více Co nás čeká...