Školní radovánky nezhatil ani déšť

I když nám vyhlídky meteorologů od sobotního rána nepřály, stále jsme doufali, že se nakonec počasí umoudří. Bohužel déšť stále nechtěl ustát ani po půlhodinovém posunutí programu a tak děti cvičily za mírného deště. Program byl pestrý, od vystoupení kuchařů a kuchařek v podání mateřské školky, včelích medvídků, a dalších tanečních choreografií v podání žáků základní školy. Nakonec se počasí i umoudřilo a tak si rodiče mohli dát skvělé speciality, zákusky a další dobroty, které pro ně připravil Spolek rodičů. Děti si dosytnosti zatočily hlavy na housenkové dráze a dalších atrakcích, které měly, stelně jako minulý rok od nás zdarma.

Chtěl bych poděkovat rodičům, kteří pomáhali s přípravou a úklidem areálu, maminkám, které nám upekly domácí zákusky, ale hlavně těm, kteří zajišťovali servis pro Vás, v 13 stáncích a 4 vstupech. Celkem náš tým potřeboval 50 lidí, kteří makali až do 1 hodiny v noci. Doufám, že příští rok zase seženeme dostatek rodičů, kteří nám pomohou s nelehkou organizací školních radovánek.

Vždyť to přece děláme pro naše děti.

Miroslav Slaninák

Spolek rodičů ZŠ a MŠ Bystřice

Fotografie si můžete prohlédnout TADY.