Krajské kolo geologické olympiády 2020 za nouzového stavu

Úspěšní řešitelé okresního kola z řad našich deváťáků se i přes omezení způsobená koronavirem zúčastnili krajského kola geologické olympiády. Původně se mělo konat za osobní účasti žáků ve Slezském zemském muzeu v Opavě, ale vzhledem k uzavření škol a omezení volného pohybu proběhlo opět distančním způsobem, a to dokonce z domovů soutěžících. V určený den žáci usedli ke svým počítačům a vyplnili test v určenou dobu a v daném časovém limitu. Zvláštností letošního krajského kola bylo umožnění hledání na internetu, v knihách a ve svých poznámkách.

Jak naši žáci dopadli? Výborné umístění získala Adéla Heczková z 9.C, která obsadila 3. místo v kraji. 7. místo získala Tereza Szkanderová z 9.C, 9. místo Denis Macura z 9.B, 10. místo Nikol Gajdaczová z 9.B a 12. místo Eliška Sližová z 9.A. Blahopřejeme a děkujeme jmenovaným žákům za reprezentaci naší školy a jejich aktivní přístup k této soutěži.

Mgr. Šárka Skupieńová a Mgr. Monika Vítková

IMG 3863
IMG 5558

© ZŠ a MŠ Bystřice 2017