Podzimní turnaj v házené

Ve středu 8. listopadu odehráli žáci a žákyně 4. a 5. ročníku první kolo podzimního turnaje v házené. Házenkáři, kteří v loňském roce zvítězili ve školní lize v házené, postoupili do vyšší kategorie, a tak všechny zápasy letos odehrají se starším soupeřem. V prvních dvou zápasech přesto zvítězili docela vysoko – nad PZŠ Třinec 15:5, nad ZŠ Vendryně 15:9. Teprve poslední soupeř tohoto kola se ukázal být pro naše hráče tvrdým oříškem – přestože bojovali jako lvi, prohráli s 1. ZŠ Třinec 10:17. V dalším kole nás prověří další tři nebezpeční soupeři.
Děvčata měla v turnaji v házené svou premiéru. A vedla si výborně, protože všechny tři zápasy vyhrála. Nejdříve porazila PZŠ Třinec 22:5, potom ZŠ Vendryni 21:6, v posledním zápase porazila 1. ZŠ Třinec 9:2. O tom, jak celý turnaj dopadne, rozhodnou zápasy dalšího kola, které proběhne v únoru 2018.
Za reprezentaci školy děkujeme Darje Sobolové, Elišce Kocyanové, Agátě Čmielové, Elen Czepcové, Lindě Urbanové, Gabriele Čížkové, Darině Kufové, Beatě Kluzové, Janu Bajtkovi, Matěji Fojkesovi, Matěji Martynkovi, Štěpánu Laštůvkovi, Ondřeji Svobodovi, Jakubu Casadio, Janu Sajdokovi a Patriku Brudnému.
M. Svidrová
 

Trackback z vaší stránky.

© ZŠ a MŠ Bystřice 2017

Footer

© 2015 Základní škola a mateřská škola Bystřice 848