Letošní oslava Dne otců se nesla v příjemné atmosféře plné smíchu, spolupráce a společně stráveného času. Celkem 83 tatínků se se svými dětmi zapojilo do řady zábavných disciplín, které plnili s velkým nadšením, odhodláním a dobrou náladou. Všechny úkoly zvládli na výbornou a ukázali, že vzájemná spolupráce, podpora a týmový duch dokážou překonat každou výzvu. Velké poděkování patří také maminkám, které se zapojily do organizace a ochotně pomáhaly s přípravou a průběhem celé akce. Na závěr nechybělo společné opékání párků, při kterém byl prostor pro odpočinek a sdílení zážitků z celého dne. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a pomohli vytvořit krásnou akci plnou rodinné pohody. Už teď se těšíme na další společné setkání.
Kolektiv vychovatelek ŠD Bystřice.
fotky - portréty:
http://photos.app.goo.gl/mnCVcp5GXm7TCvaM9
fotky z akce:
http://photos.app.goo.gl/NiicNf1PBMTDyYvU6