Atletický trojboj, který se konal 8. června v Jablunkově potvrdil, že žáci 1. stupně naší školy jsou velice sportovně nadaní a odhodlaní k nejlepším výkonům.  V konkurenci mezi školami z Jablunkova, Návsí, Nýdku, Písečné, Bukovce a Mostů u Jablunkova se jako tým ve třech disciplínách - běh 50 m, hod kriketovým míčkem, skok do dálky - probojovali na druhé místo v oblasti.
Dále soutěžili jako jednotlivci za svůj ročník. Z deseti našich sportovců si devět odvezlo medaili a diplom. Jsou to: Viktorie Walachová 1. místo, Hana Husníková a Matyáš Chybidziura 2. místo, Veronika Babilonová 3. místo, Jakub Konderla 2. místo, Barbora Sikorová 3. místo, David Kluz 2. místo, Karolína Konderlová 1. místo a Lukáš Myslivec 3. místo.
Už několik let se zúčastňujeme soutěží v rámci Asociace školských sportovních klubů, pokaždé si naši žáci vedli výborně a úspěšně reprezentovali bystřickou školu. A i když nás opouštějí skvělí sportovci z pátých ročníků, už vidíme, že je v následujících letech nahradí další stejně dobří atleti. Všem srdečně gratulujeme a přejeme hezké prázdniny plné sportovních zážitků.
                                                                                                                                                    Mgr. Radana Wapieniková
GALERIE ZŠ 2023 atlet. trojboj