Dne 9. 6. 2026 se zástupci každého ročníku 1. stupně naší školy zúčastnili okrskového kola atletického trojboje a v konkurenci sedmi škol obsadili 5. místo.
Celkem čtyři z našich deseti atletů získali medailové umístění. Zvláštní gratulace patří Filipu Konderlovi z 1. třídy který ve své kategorii vybojoval 1. místo.