Ve čtvrtek 27. dubna bylo ukončeno celoroční soutěžení na 2. stupni. Žáci v jeho rámci plnili různorodé výzvy, mezi něž patřil například No bag day, Den J. A. KomenskéhoHalloween apod. Jak určitě víte, o všech těchto akcích jsme referovali v samostatných článcích napříč celým školním rokem.
V dubnu se naše letošní soupeření naklonilo ke svému konci. Posledním úkolem, s nímž se měli žáci jednotlivých tříd co nejkreativněji vypořádat, byl Den "bláznivých” ponožek a brýlí. Teď je načase pootočit pár listy zpět a podívat se na stav bodů jednotlivých tříd za celé školní období od začátku klání.
Co nám o vítězích vypovídají výsledky, není těžké uhodnout. Jednoznačně největší invenci, kreativitu a cílevědomost projevila třída 8. C, která získala 89 bodů a svým snažením si vybojovala výhru – dvoudenní pobyt na chatě Severka. Pro stříbrnou příčku si s 87 body došla 6. C, která se projede na bobové dráze v Mostech u Jablunkova, a za chvályhodnou snahu byla oceněna i třída 7. D, která si svou odměnu vybere v naturáliích a po zásluze patřičně pohladí chuťové pohárky – půjde totiž na pizzu!!!

Gratulujeme vítězům a přejeme jim, aby si zasloužené výhry užili do sytosti!

Mgr. Helena Cemerková, Mgr. Taťána Mrózková

GALERIE blázponabrýle