V listopadu proběhlo školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda. Do okresního kola této soutěže postoupili ze šesťáků A. Czeczotka, E. Szopa, z osmáků D. Kozák, J. Cieslar a z deváťáků F. Malý.
Okresní kolo pak proběhlo v prosinci distančně, prostřednictvím videoschůzky v Google Meet. Všichni žáci se sešli v učebně výpočetní techniky, kde se připojili na schůzku, dostali zadání příkladů a poslechli si pravidla a harmonogram okresního kola Pythagoriády. Dostali časový limit jednu hodinu, aby mohli dané příklady vyřešit, a poté své výsledky nahrát do již připravených formulářů. Výsledkové listiny byly hned první týden v lednu rozeslány metodičkou okresních soutěží.
Podle sdělení organizátorky okresního kola soutěže patří David Kozák mezi nejlepší řešitele, umístil se na vynikajícím 1. místě, na krásném 6. místě Adam Czeczotka a 7. místě František Malý. Všem zúčastněným děkujeme za vynaloženou snahu při řešení nelehkých úkolů a srdečně gratulujeme nejlepším řešitelům.
Za organizační tým Mgr. Monika Vítková
GALERIE ZŠ 2022 - Pythagoriáda