Vážení rodiče a přátelé školy,

s počátkem nového školního roku naše škola pro žáky nepřipravila jen množství kulturních aktivit, kterými moderně a účelně doplňuje tradiční způsob výuky, ale také možnost ověřit si své znalosti a dovednosti formou soutěží.
V říjnu se vybraní žáci napříč všemi ročníky zúčastnili matematické Pythagoriády. Měli možnost se poprat s netradičně koncipovanými a logicky zapeklitými úlohami.
Ačkoli do okresního kola postupují jen někteří z nich, pochválit si zaslouží bezesporu všichni zúčastnění!
My v této chvíli gratulujeme nejlepším řešitelům a zároveň adeptům na další úspěch v okresním kole – Honzu Bilkovi ze 6. A, Honzu Szotkowskému z 8. C a dále Honzu Cieslarovi, Davidu Kozákovi, Lauře Luptákové, Agátě Čmielové a Vojtu Malikovi – žákům  9. D.

Přejeme jim hodně štěstí „na okrese"!

Mgr. Monika Vítková, Mgr. Helena Cemerková

GALERIE pythagoriáda