Aktuality ZŠ

Nahoru
Dne 30. září proběhl v Jablunkově závod v přespolním běhu. Své síly poměřili žáci z 10 základních škol. Z celkového počtu 88 závodníků se naši sportovci umístili na skvělých místech.
Mezi prvňáčky byla velká konkurence, ale svůj první závod za naši školu si vyzkoušeli Tereza Grygová a Oliver Pilch. Za druhé třídy vybojovala Nina Kluzová celkové první místo za děvčata a Vojtěch Kaleta místo druhé v kategorii chlapců a za třetí třídy se na stupně vítězů postavila Andrea Szurmanová se 3. místem.
Žákyně čtvrté třídy Hana Husníková se probojovala na 2. místo. V kategorii pátých tříd u děvčat jsme slavili úspěch Emy Łabojové se 3. místem.
Chlapci Adam Babilon (3. třída), Dominik Szurman (4.třída) a Michael Wojnar (5. třída) také reprezentovali naši školu, i když se nedostali na přední příčky.
Počasí nám přálo, v Městském lese panovala veselá sportovní nálada a všechny děti si závody užily.