V týdnu od 20. do 27.února 2022 čtyři naši učitelé vycestovali v rámci projektu ERASMUS+ "MADS" do Španělska - paní učitelky Renata Krosová, Kateřina Kotasová a Libuše Čechurová a ředitel školy Jan Čechura.Z Krakova jsme letěli do Madridu a spolu s našimi kolegy ze Slovenska, Portugalska a domácími Španěly prohlédli nádherný Madrid a pak odjeli do 200 km vzdálené Salamanky.

V Salamnce sídlí naše spolupracující základní škola. Měli jsme možnost důkladně poznat život školy, pracovali jsme v několika workshopech (tanec, vaření, zpěv a hudba).Poznali jsme také historii a současnost krásného města Salamanka, ochutnali typická španělská jídla a vycestovali na výlet do města Ávila.

Při pobytu jsme získali hodně zajimavých poznatků využitelných v naší náročné učitelské práci.

GALERIE Uřitelé ve Španělsku

Jan Čechura