Ve středu 17. 1. se sešli ti nejlepší recitátoři z 1. stupně, aby změřili své síly.
Soutěž proběhla ve třech kategoriích. Nejdříve vystoupily děti z prvních tříd. 1. místo získala Elen Huczalová, 2. místo obsadila Sofie Staňková a 3. místo vybojovala Karolína Szarzecová. Mezi druháky a třeťáky byl nejlepší Adam Babilon, 2. místo patří Gabriele Marii Sierotové, třetí je Agáta Cieslarová. Největší konkurence byla ve třetí kategorii u žáků ze čtvrtých a pátých tříd, kde se děti umístily v tomto pořadí: 1. místo Anna Riebauerová, 2. místo Barbora Sikorová, 3. místo Evelína Szkanderová.
7. 2. se koná obvodní kolo recitační soutěže v Jablunkově, ve kterém budou naši výherci soupeřit s dětmi z okolních škol. Přejeme jim hodně štěstí.
Radka Gaurová
GALERIE ZŠ 2024 recitační 1.st.