Prázdniny opět velmi rychle utekly – a tak se v pondělí 4. září uskutečnilo slavnostní zahájení nového roku. Školní náměstí znovu zaplnily davy natěšených školáků. Naše žáky, kteří letos poprvé vítali nový školní rok společně s kamarády ze sousední polské základní školy, pozdravilo tradičně vedení obou škol, předseda Spolku rodičů i zástupci obce.

Mírnou nervozitu bylo možné sledovat v prvních řadách. Tu obsadily skupinky prvňáčků, na kterých bylo patrné, že sami ještě vlastně netuší, co mají od nové životní role očekávat. Všichni se ale na nové zážitky těší. Do třech prvních tříd letos nastoupilo celkem 43 prvňáčků.

Tento rok nám opět otevírá dveře k novým možnostem, výzvám a příležitostem. Přejeme proto všem krásný a pohodový školní rok plný nového poznání a společných zážitků!

GALERIE Slavnostní zahájení roku

Mgr. Martina Vondráčková