Už je dobře známo, že žáci naší školy jsou ve sportu vynikající. Ale s každým dalším úspěchem si to s radostí připomínáme.
V úterý 31.10. se konal turnaj v miniházené, který organizoval oddíl házené TJ TŽ Třinec. Za naši školu zabojovaly tyto dívky 4. ročníku: Julie Danečková a Nelly Roszková ze 4. A, Marie Kaletová a Doubravka Szturcová ze 4. B a Veronika Babilonová, Klaudie Marynioková spolu s Klárou Stryjovou ze 4. C. V konkurenci třineckých škol a vendryňské základní školy s přehledem vyhrály 1. místo. Klárka si také odnesla cenu za nejlepší střelkyni na branku. Velikou zásluhu na vítězství má zejména Nelly, která svými zákroky v brance podpořila vítězství našeho družstva.
Děvčata, děkujeme a  velice gratulujeme! Současně děkujeme i jejich rodičům za podporu dětí ve sportu.
                                                                                                   Mgr. Radana Wapieniková
GALERIE ZŠ 2023 miniházená