Poslední dubnový pátek 28. 4. 2023 se pod vedením p. uč. Nikoly Buryan uskutečnila soutěž v anglickém jazyce pro 1. stupeň. Soutěže se zúčastnili žáci čtvrtých a pátých ročníků naši školy a žáci okolních škol, kteří byli rozděleni do smíšených týmů, rozhodčími se stali žáci 8. C. Týmy postupně prošly devatenácti stanovišti, na kterých plnili dané úkoly. Za správně provedený úkol bylo družstvo odměněno indicií, a tím se zvětšila jeho šance na vítězství. Ve finále soutěže šlo o vteřiny a bylo velmi napínavé. Třem týmům se podařilo zadání splnit v nejlepších časech a zasloužili si tak diplomy a taštičky s odměnami. Všichni zúčastnění dostali alespoň malou sladkost a za všechny odměny děkujeme Spolku rodičů.

Mgr. Nikola Buryan

GALERIE ZŠ 2023 AJ soutěž