Velkého sportovního úspěchu dosáhlo družstvo našich žáků 2. stupně v postupové soutěži pořádané Asociací školních sportovních klubů.
Podařilo se jim dne 17. dubna 2023 vyhrát okrskové kolo, dne 25. 4. 2023 ovládli v Brušperku i okresní kolo a tím si zajistili účast v krajském kole.
V krajském kole, které se konalo 2. května 2023 opět v Brušperku, na sebe narazilo 6 vítězných týmů Moravskoslezského kraje. Naši hoši suverénně zvládli základní část i play-off tohoto kola a stali se přeborníky Moravskoslezského kraje ve florbalu žákovských družstev. Koncem května nás čeká kvalifikace na republikové finále.
Součástí žákovského týmu byli: Jan Sodzawiczny, Petr Stošek, Šimon Byrtus, Matěj Martynek, Jan Bajtek, Štěpán Laštůvka, Antonín Kováč, Vojtěch Sikora a Daniel Otruba.

Gratulujeme!!!!

Mgr. Tomáš Krsek