Na turnaj se žáci a žákyně nejen těšili, ale také poctivě připravovali v hodinách tělesné výchovy. Házená totiž patří mezi nejoblíbenější míčové hry na 1. stupni. Základní dovednosti s míčem se děti učí již od 1. ročníku a zároveň se seznamují s dodržováním jednoduchých pravidel. Mladší žáci z 2. a 3. ročníku si spolu zahráli ve středu 20. 3. Nejlepším družstvem byla třída 3. B, druhé místo obsadila třída 3. A, třetí nejlepším týmem byla třída 2. B. Družstva starších žáků z 4. a 5. ročníku turnaj odehrála v pátek 22. 3. Většina zápasů se nesla ve velmi bojovném duchu, takže všechna družstva si zasloužila být nejlepší. Nejlepším se nakonec stalo družstvo 5. B, druhé místo obsadila třída 5. C, na třetím místě skončil tým ze 4. A.

Marcela Svidrová
GALERIE ZŠ 2024 MT házená