Dne 9. 4. 2024 a 25. 4. 2024 (náhradní termín zápisu) proběhly zápisy do prvních tříd.
K zápisu se dostavilo celkem 67 dětí, 57 dětí je zapsáno do první třídy, 8 dětem je udělen odklad povinné školní docházky, u 2 dětí je neuzavřený zápis.
Anonymizované výsledky zápisu naleznete v příloze, kód najdete na svých vygenerovaných přihláškách, které byly poslány s potvrzovacím emailem při elektronickém zápisu.
Rozhodnutí o přijetí či odkladu povinné školní docházky dostanou zákonní zástupci na svých oddělení v mateřské škole v týdnu od 29. 4. 2024. Zákonní zástupci dětí, které nenavštěvují bystřickou mateřskou školu dostanou rozhodnutí poštou (prosíme o vyplnění převzetí a doručení návratky na sekretariát školy osobně nebo elektronicky na izahradnik@zs-bystrice.cz)
Ve školním roce 2024/2025 budou otevřené 3 první třídy, seznamy žáků s rozdělením do tříd budou zveřejněny koncem srpna 2024.

Mgr. Kateřina Kotasová