Jak jsme zmínili již ve článku o Pythagoriádě, soutěže jsou pro tento školní rok jedním z příznačných způsobů, jak žákům zpestřit výuku.Tento trend jsme se tedy rozhodli uvést do pohybu hned v říjnu – a ne náhodou. Říjen není jen měsícem Dušiček, spadaného listí, barevných dní a teplého čaje s medem. Tomuto měsíci totiž přináleží jeden světově významný svátek, a to Haloween. A ten jsme se se žáky rozhodli náležitě oslavit.
Jednotlivé třídy se před pár dny mohly utkat ve dvou soutěžích. První z nich nesla název „O nejhezčí dýni", během které se hodnotila i podzimní výzdoba a atmosféra tříd, a druhá „Halloweenské masky".

Žáci budou za své úsilí samozřejmě náležitě odměněni. Body budou sbírat během celého školního roku. Jak dopadly jednotlivé třídy, se můžete dozvědět z výsledkové listiny.

Za měděné místo získají žáci pizzu pro celou třídu, za stříbrnou příčku poukaz na Bobovou dráhu v Mostech u Jablunkova pro celou třídu a pro zlatý stupínek je připraven poukaz na pobyt na jednu noc v penzionu Severka.

Teď už zbývá jen otázka, co přinesou další měsíce? Nebudeme předbíhat a necháme se překvapit!

GALERIE halloween

Mgr. Helena Cemerková, Mgr. Taťána Mrózková