Florbalový turnaj v Třinci
Dne 4. května 2022 zorganizoval Třinecký florbalový klub FBC Intevo Třinec florbalový turnaj pro žákyně 7.-8.ročníků.
Celkem se turnaje zúčastnilo 5 škol a naše florbalistky ani v jednom zápase nezaváhaly a všechny soupeřky porazily s výrazným rozdílem. Kromě vítěztví v turnaji vyhrály i tři dovednostní soutěže a také ocenění individuální.
Cenu nejlepší brankářky získala Gabriela Čížková z 9.C, nejproduktivnější hráčkou se stala Darja Sobolová z 8.D
a bronzové ocenění nejlepší střelkyně dosáhla Nela Spratková z 8.B.
Děvčata si odnesly zlatý pohár, každá obdržela medaili a drobné sladkosti.
Naši školu reprezentovaly dívky sedmých ročníků - Vanesa Nogová, Sabina Mrázková, Natálie Mikulík, Alžběta Olszarová, Adéla Bieroszová, Adéla Blahoňovská, Veronika Malá a dívky ročníků osmých - Nela Spratková, Eliška Kocyanová, Agáta Čmielová a Darja Sobolová.
Sestavu doplnila brankářka Gabriela Čížková z 9.C.
Děkuji holkám za obrovské nasazení a skvělou reprezentaci školy. Mgr. Zdenka Laštůvková

GALERIE Florbal dívky