Aktuality ZŠ

Nahoru

Dne 28. 4. 2022 se v Jablunkově konalo okrskové kolo v kopané McDonald's Cup. Nominováni byli v 2. kategorii z 5. A, 5. B, 4. C tito žáci: Brádler František, Myslivec Lukáš, Kubaczka Filip, Rotter Dominik, Bojková Simona, Wojnar Max, Ladika Petr, Ladiková Veronika, Wdowka Dominik, Mikulík Marek, Labaj Filip, Kawulok Matyáš. 1. kategorie z 2. A, 3. B, 3. A: Skulina Radek, Konderla Jakub, Wicherek Erik, Lacek Vojtěch, Lisztwan Pavel, Kantor Tomáš, Spratek Jan, Borski Benjamín, Roszka Tomáš, Olšar Kryštof.

Zápasy byly velmi vyrovnané s opravdu kvalitními soupeři. Děti se velmi těšily a taky to šlo vidět na jejich výkonech. Pod vedením paní asistentky Žanety Skulinové a paní asistentky Dariny Kuffové si mladší děti vybojovaly 2. místo a skupina starších žáků 1. místo. Tímto starší žáci postoupili do okresního kola, které se konalo dne 4. 5. 2022 na fotbalovém stadionu Stovky ve Frýdku-Místku.

V okresním kole se děti 4. a 5. tříd umístily na krásném 5. místě a tímto bych chtěla poděkovat panu Kubaczkovi za odvoz dětí a výpomoc.

Závěrem bych chtěla poděkovat dětem za krásnou a svědomitou reprezentaci školy ZŠ Bystřice. Byla radost je koučovat.