V rámci mezinárodního projektu MADS proběhly dvě online schůzky našich žáků a žáků z partnerských škol.
První online schůzka proběhla 9.11.2021, které se zúčastnili všichni zástupci z projektu. Slovensko, Španělsko, Portugalsko a Česká republika. Na této schůzce se žáci navzájem představili a vyměnili si kontakty pro online komunikaci. Touto cestou  prozatím poznávají a všichni se těší na osobní setkání.
Na druhé schůzce 14.12.2021 jsme pokračovali v dalším seznamování. Této schůzky se ovšem nezúčastnili zástupci Portugalska, protože jim to situace s COVID 19 nedovolila. Přesto jsme si opět vyměnili informace a navázali nová přátelství. Nakonec jsme se rozloučili a popřáli si krásné Vánoce koledou We wish you a Merry Christmas.
Děkuji Všem žákům 7.C za skvělou reprezentaci naší školy.