Také na 1. st. ZŠ se letos uskutečnila matematická soutěž zvaná Klokan. Zúčastnili se jí všichni žáci, takže konkurence byla opravdu veliká.
V kategorii Cvrček (žáci 2. a 3. roč.) se nejlépe umístili: Matyáš Bujok ze 2. B (1. místo - 65 b.), Adam Babilon ze 2. B (2. místo - 62 b.), Josef Krupa ze 2. A (3. místo - 61 b.). Oceněn byl i Jakub Mitrenga ze 3. B (4. místo - 60 b.).
V kategorii Klokánek (žáci 4. a 5. roč.) uspěli: Marek Bielesz (1. místo - 120 b.), Ondřej Svoboda (2. místo - 106 b.), Jan Heczko (3. místo - 89 b.). Mezi dalšími umístěnými byli: Lev Borysov, Denis Burawa, Tomáš Roszka, Beáta Czeczotková, Benjamín Borski.

Díky skvělému výsledku Marka Bielesze, tj. získání plného počtu bodů, se jeho jméno promítne do krajské i celostátní statistiky.
Gratulujeme a blahopřejeme všem žákům za skvělé výsledky a Spolku rodičů děkujeme za finanční přispění při zajištění výher.
Mgr. Marie Szotkowská
GALERIE ZŠ 2024 KLokánek