Aktuality ZŠ

Nahoru
Prvňáčci se ve svém projektovém dni rozloučili se zimou a přivítali jaro - nejprve s paní učitelkami vyrobili Morenu (a malé Morenky), poté se prošli k Hluchové a tam Morenu slavnostně hodili do potoka. 
GALERIE ZŠ 2024 jedničky
Projektový den naši druháci zahájili únikovou hrou, která se nesla v duchu Velikonoc. Po rozšifrování kódu mohli ze školy "uniknout" na jarní procházku s panem Janem Michalíkem z místního Muz-icu.  
GALERIE ZŠ 2024 dvojky 
Třeťáci navštívili Muzeum trojmezí v Jablunkově. Během poutavého výkladu se v přírodovědné expozici  seznámili se zvířaty, která mohou potkat v našem okolí. Dozvěděli se také zajímavosti o historii Knížecího domu, ve kterém se muzeum nachází a své znalosti si  otestovali v krátkém kvízu. Každý si vyrobil krásné velikonoční dekorace. 
GALERIE ZŠ 2024 trojky 
Čtvrťáci se seznámili s hasičskou stanicí třineckého Integrovaného výjezdového centra 112. Společně s profesionálními hasiči se podívali do celé budovy i na vybavení hasičských aut. Dokonce byli svědky výjezdu hasičů ke spadlému stromu. 
GALERIE ZŠ 2024 čtyřky

Easter – Velikonoce v anglicky mluvících zemích – tento projektový den pátých tříd zahájil pan Dickson, který dokázal děti i paní učitelky zaujmout svým povídáním o Velikonocích, hrou i besedou, to vše v anglickém jazyce. Děti si pak slovíčka zopakovaly, vyrobily si Easter bonet, zatančily jako Easter Bunny a nakonec si našly na zahradě svá Easter eggs. 

GALERIE ZŠ 2024 pětky

Mohlo by Vás zajímat..