Žáci 1. A a 1. B vyrazili v úterý 18. 6. na turistický výlet. Navštívili pramen Vendryňky a kolem Prašivé došli až zpět ke škole. Počasí přálo a ani nohy nebolely!
GALERIE ZŠ 2024 výlet 1ab
1. C se vydala 24. 6. do MiniZOO Vendryně.
GALERIE ZŠ 2024 výlet 1c
Druháci vyrazili do ZOO v Ostravě. Počasí přálo a tak si děti mohly užít prohlídku zvířat i další atrakce včetně nákupu suvenýrů.

Třeťáci si svůj výlet do Štramberku a krásné počasí pořádně užili. Navštívili minizoo, muzeum Zdeňka Buriana, vylezli na Trúbu a podívali se také do jeskyně Šipka, ve které se natáčela scéna z pohádky Když draka bolí hlava.
GALERIE ZŠ 2024 výlet3
Páťáci se 21. 6. seznámili s Pevností poznání v Olomouci, kde absolvovali i program Barevné molekuly nebo Hustá chemie, a prohlédli si také Horní náměstí. Výlet zakončili společným programem a přespáním ve škole.

GALERIE ZŠ 2024 výlet5