V pátek 23. září opět ožil atletický stadion v Třinci, tentokrát závodem družstev ve čtyřboji.
Naši školu reprezentovaly mladší žákyně ve složení Ema Viochnová, Kateřina Lacki, Nela Jasinská a Lucie Neumannová ze 7. A a Monika Sikorová ze 7. B.
Závod byl náročný, holky musely zvládnout během jednoho dne 4 disciplíny, a to běh na 60 m, hod kriketovým míčkem, skok do dálky, nebo výšky a běh na 600 m. Za každou disciplínu sbíraly body a do celkového výsledku se započítaly body 4 nejlepších z pětičlenného družstva.
Přestože se jednalo o okresní kolo a konkurence byla opravdu silná, holky bojovaly a obsadily krásné 3. místo. Ráda bych vyzdvihla výkony Emy Viochnové, žákyně 7. A, která nejen kralovala skoku vysokému a výkonem 140 cm soutěž vyhrála, ale nasbírala i nejvyšší počet bodů ze všech účastnic celého závodu ve své kategorii.

Všem ještě jednou moc gratuluji a děkuji za skvělou reprezentaci.

GALERIE Čtyřboj 2

Mgr. Zdeňka Laštůvková