Poslední projektový den v letošním školním roce proběhl den před zahájením velikonočních prázdnin. A nabízené aktivity se také nesly v duchu svátků jara.

V nabídce tentokrát byly příprava velikonočních ozdob na různé způsoby, pečení velikonočních dobrot nebo výroba pomlázky či košíků na vajíčka. Kdo nechtěl vyrábět, mohl se na vybraných workshopech seznámit s jarními zvyky nejen u nás, ale i třeba v anglicky hovořících zemích. Také sportovní aktivity byly spjaté se svátky jara a nesly se v soutěžním duchu týmů o velikonoční vajíčka. Kdo nechtěl zůstat ve škole, mohl navštívit nově zrekonstruovanou dřevěnku v Nýdku, kde bylo pro přihlášené také připraveno množství aktivit, nebo navštívit místní pstruhařství v Jablunkově. Přihlašovací systém málem odpadl díky Království radosti, které nabízelo možnost přiučit se něco od sympatické finalistky Masterchef Evy Tomečkové.

Atmosféru velikonočního dopoledne můžete načerpat z přiložených fotografií. Více fotek pak tradičně na FB školy.

Přejeme všem krásné Velikonoce!

Mgr. Martina Vondráčková

GALERIE Projekty 2. stupeň - Velikonoce