Vynikajícího úspěchu dosáhla děvčata 4. a 5. ročníku v turnaji v házené, který po dvou letech uspořádal opět oddíl házené TJ TŽ Třinec pro třinecké a okolní školy. Družstvo dívek 4. ročníku vyhrálo oba zápasy a stalo se tak vítězem této kategorie za velké podpory brankářky Ellen Roszkové. Navíc Karolína Konderlová byla vyhlášena nejlepší střelkyní turnaje. Děvčata z 5. ročníku odehrála tři zápasy, pouze jeden prohrála, obsadila tedy celkové výborné druhé místo. Družstvo také podržela brankářka Veronika Ladiková, která předvedla několik neskutečných zákroků a vychytala velké množství střel. Za příkladnou reprezentaci školy děkuji Elen Danečkové, Madle Ruszové, Nele Szlaurové a Ellen Roszkové ze 4. A, Karolíně Konderlové, Aničce Wicherkové a Adéle Cieslarové ze 4. C, z 5. ročníku Veronice Ladikové, Beátě Čmielové, Karolíně Lisztwanové, Emě Riebauerové, Veronice Szkanderové, Tereze Sikorové, Elen Vítkové, Simoně Bojkové a Karolíně Kobieluszové.

PaedDr. Marcela Svidrová

GALERIE ZŠ2022 - házená