V letošním roce proběhla soutěž v miniházené pořádaná sportovním klubem Házená TJ TŽ Třinec. Této soutěže se zúčastnila vybraná děvčata 4. ročníku ve čtyřech kolech.
V každém kole hrály dívky proti školám z Třince a z Vendryně. V turnajích bylo znát plné nasazení a odhodlání děvčat zvítězit a každým kolem se jejich výkon zlepšoval.

Házenkářské ligy se zúčastnily Julie Danečková a Nelly Roszková ze 4.A, Doubravka Szturcová a Marie  Kaletová ze 4.B a Veronika Babilonová, Klaudie Marynioková a Klára Stryjová ze 4.C.

Celkově se naše žákyně umístily na krásném třetím místě. Jako nejlepší střelkyně v družstvu byla vyhlášena Klára Stryjová. Obrovské díky patří Nelly Roszkové za neskutečné množství vychytaných střel.

Děkujeme všem děvčatům a ze srdce blahopřejeme!

Mgr. Radana Wapieniková

GALERIE ZŠ 2024 Házená dívky 4