Včera odpoledne se opět po jednoleté odmlce v sálu bystřického kina konala pěvecká soutěž Bystřický zvonek. I v letošním roce byly mezi účastníky přítomny žákyně naší školy.
Dívky školu reprezentovaly v tom nejlepším slova smyslu. Všechny zazpívaly své nacvičené písně krásně, ale pravidla nesmlouvavě uváděla, že na vítězných příčkách se mohou umístit jen někteří z účastníků soutěže.
Z šesti zpěvaček, mezi nimiž figurovaly Nela Füssyová z 6. B,Tereza Sikorová ze 7. C, Monika Sikorová z 8. B, Ema Bruková z 8. D, Laura Kocurková a Eliška Anastasovská z 9. C, se na stupínky slávy vyhouply Monika Sikorová s prvním místem a Eliška Anastasovská s místem třetím.

Velice jim tímto gratulujeme a přejeme mnoho dalších (nejen) muzikálních úspěchů!

V galerii se můžete podívat nejen na fotky ze soutěže, ale také zhlédnout Moničino vítězné vystoupení.

Mgr. Helena Cemerková, učitelka HV

GALERIE zvonek 2024